Drogie obrazy

paź - 02 2017 | By

Jeżeli chcemy mieć pięknie udekorowane mieszkanie, to często decydujemy się na zakup obrazu. Wiadomo, taki dodatek przyciąga wzrok gości oraz odmienia wygląd konkretnego pomieszczenia. W zależności od możliwości finansowych oraz ilości wolnych ścian w naszym mieszkaniu możemy zdecydować się na duży obraz, albo na jakiś zupełnie mały, delikatny akcent.
Czy warto natomiast płacić miliony za obraz z galerii, czy może lepiej zdecydować się na tańszą opcję? Wszystko to zależy od naszego wyczucia, zasobności portfela oraz tego jak postrzegamy sztukę. Zależy to również od tego jak wygląda nasze mieszkanie – nie każdy obraz pasuje do każdego wystroju.

 

Może warto przemyśleć sprawę i zdecydować się na obraz za kilkadziesiąt złotych z pierwszego lepszego sklepu z produktami do domu. Dzięki temu nie dość, że zaoszczędzimy sporo pieniędzy to jeszcze będziemy mogli wymienić ten obraz jeżeli nam się znudzi, albo jeżeli zmienimy wystrój naszego mieszkania, możemy bez problemy dopasować nowy obraz, który będzie podkreślał pomieszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *