Nietypowe ślubne piosenki

paź - 22 2020 | By

Twój pierwszy taniec w dniu wesela musi być niezwykły, intymny oraz pamiętny. Wobec tego bezsprzecznie musisz odszukać najlepszą muzykę na tę szczególną okazję. Okazuje się jednak, iż odnalezienie trafnej piosenki, która wypełni zaledwie 3 minuty całego wieczoru wesela, to skomplikowane zadanie.

W jaki sposób znaleźć najlepszą piosenkę?

Każdego roku są prowadzone wśród małżeństw przeróżne ankiety, jakie ukazują jedne z najbardziej pożądanych utworów na pierwszy taniec. W szeregu przypadków okazuje się, iż najpopularniejszym wyborem jest „Unchained Melody” kapeli The Righteous Brothers, a blisko niej inne klasyczne kawałki o miłości w wykonaniu F. Sinatry lub Elvisa Presleya. Utwór z Titanica, lub „Take my breath away” też odnalazły się w zestawieniu. W pierwszej piętnastce znalazły się też o wiele bardziej współczesne piosenki artystów takich jak Adele lub Ed Sheeran.

Chwileczkę – jakkolwiek miało być o tych nietuzinkowych!? Właśnie, jeżeli pragniesz, żeby melodia na Twoim weselu była niepospolita, zacznij od zaznaczenia na liście wszystkich wymienionych jako tych, których trzeba jak ognia unikać.

Niesztampowe piosenki na uroczystości weselnej – czym zaskoczysz gości?

Jeśli spędziłeś młodzieńcze lata pląsając do „RU Mine”, z jakiego powodu nie zdecydować się na tę malowniczą, ale totalnie niespodzianą ofertę od Arktycznych Małpek? Ten cover piosenki Barbary Lewis był ich gigantycznym szlagierem oraz jest uczuciowy, ale nie jest nadmiernie oczywisty.

Kolejnym utworem jest propozycja tak legendarna, choć nieoczywista – iż na jej cześć nazwano cały kontynent: „Africa” w wykonaniu Toto. Wykonaj swój pierwszy taniec do tej charakterystycznej piosenki z lat osiemdziesiątych, a goście będą oczarowani oraz – zaszokowani!

Jednakowoż, jeżeli Twoje uroczystości weselne są w stylu lat pięćdziesiątych bądź retro, to muzyczny motyw z Grease „Summer Nigths” byłaby to doskonała taneczna piosenka na pierwszy taniec. Jeśli chcecie wywrzeć jeszcze większe wrażenie – możecie nawet odtworzyć scenkę z filmu w stylu teatru muzycznego. To dopiero byłoby nietypowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *