Produkcje podróżnicze, które warte są obejrzenia – czyli podróżniczy świat ukazany w tv!

lip - 03 2022 | By

Któż z nas nie lubi zwiedzać nowych miejscowości a przy tym świetnie się bawić? Co oczywiste, podróże nie tylko dają nam możliwość na zapoznanie do tej pory nieosiągalnych dla nas kultur i ludzi, ale przede wszystkim oddziałują one pozytywnie na ludzkie samopoczucie oraz nastrój a również wytwarzają w organizmie człowieka wiele endorfin!

Niestety, nie zawsze mamy możliwość pozostawić pracę i bliskich za sobą a następnie wyruszyć na niezapomnianą wycieczkę. Ale czy zdajesz sobie sprawę, że odwiedzanie dalekich miejsc może mieć miejsce bez opuszczania domu, wprost z Twojej ukochanej kanapy lub łóżka?

Musisz mieć na uwadze, że poznawanie nowych miejsc jest możliwe bezproblemowo za sprawą filmów podróżniczych! Co ciekawe, dzięki filmom możesz zainspirować się a następnie zrealizować swoje niezapomniane wyjazdy! Marzą Ci się wyjazdy na Azory, a może planujesz wycieczkę na Islandię a może trekking w Kazbek – decyzja należy wyłącznie do Ciebie! Dla osób zainteresowanych kwestią wyjazdu na Kubę szczerze rekomendujemy produkcję pt.: ”7 dni w Hawanie”, który pokazuje wszystkie oblicza Kuby. Jesteśmy pewni, że owa produkcja bez wątpienia zachęci każdego fana podróży do zwiedzenia stolicy Kuby, jaką jest Hawana.

Jeżeli natomiast rozmyślacie nad zobaczeniem niebiańskich widoków Tajlandii mamy dla Was tak samo ciekawą pozycję filmową! Aby zobaczyć zagadki tego fascynującego miejsca, dokładnie zapoznajcie się z filmem pt.: „Podróże marzeń: Tajlandia”. Po obejrzeniu tego filmu bez wątpienia stwierdzicie, że decydując się na wyjazd do Tajlandii cena nie gra roli!

Nie da się ukryć, że bardzo lubianym a przy tym równie chętnie wybieranym kierunkiem jest również Islandia – nie można się temu dziwić, krajobrazy w tym miejscu bez wątpienia zapierają dech w piersiach. Jeżeli chcesz poznać to miejsce odrobinę bliżej, warto zdecydować się na obejrzenie kilku filmów czy dokumentów ukazujących toczące się tam tradycje i zwyczaje. Co ciekawe, Islandia jest punktem kochanym nie tylko przez odwiedzających, to również szczególnie częsty wybór reżyserii – powstało tam bowiem mnóstwo znanych i regularnie oglądanych przez kinomaniaków filmów tj. : „Gra o tron”, „Interstellar”, a nawet niezwykle znany w ostatnich latach serial „Black Mirror”.

Każdy moment jest dobry na wyruszenie w podróż. Pomocne okazują się kluby podróżników organizujące wyprawy o każdej porze roku. Wyjazd na wakacje jesienią, jak: https://solisci.pl/wakacje-jesienia/, czy na sylwestra https://solisci.pl/sylwester-z-solistami/ może być rewelacyjną okazją do zwiedzenia egzotycznych destynacji.

2 thoughts on “Produkcje podróżnicze, które warte są obejrzenia – czyli podróżniczy świat ukazany w tv!

  1. Patka pisze:

    Ilekroć oglądam takie programy mam ochotę rzucić wszystko, spakować plecak i wyruszyć na podbój nowych kierunków. Szkoda, że nie jest to tak prosto zrobić jak powiedzieć…

    1. TWAS pisze:

      Mimo wszystko polecam nie porzucać marzenia 🙂 Jest wiele biur lub stowarzyszeń podróżniczych, które organizują tanie wypady w rozmaite miejsca i o różnej długości. Nawet weekendowe. Warto poszukać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *